Ubezpieczenie zdrowotne UNIQA Ochrona z Plusem

Dystrybucja tego pakietu medycznego została zakończona i nie będzie już dostępna.
Sprawdź nasze oferty innych pakietów medycznych.

Uniqa Ochrona z Plusem pakiety medyczne

Dawniej: AXA Ochrona z Plusem
Pakiet Zdrowotny zapewni Tobie i Twojej rodzinie swobodny dostęp do profesjonalnej opieki medycznej. Dzięki ubezpieczeniu zyskacie gwarancję specjalistycznej opieki świadczonej przez najlepszych lekarzy w szerokiej sieci placówek medycznych na terenie całego kraju.

W sytuacji, gdy na wizytę u specjalisty w państwowej służbie zdrowia czeka się kilka miesięcy, trudno dziwić się, że połowa Polaków nie korzysta z jej usług, wybierając często kosztowne wizyty w prywatnych gabinetach lekarskich. Wybierając Pakiet Zdrowotny masz gwarancję najlepszej opieki medycznej, zawsze kiedy tego potrzebujesz.

Ubezpieczenie zdrowotne UNIQA jest dla osób do 69. roku życia.

Poznaj oferty pakietów medycznych

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Poznaj też inne ubezpieczenia zdrowotne:

Ubezpieczenie zdrowotne – dlaczego warto?

Decydując się na Pakiet Zdrowotny Ty i Twoja rodzina będziecie mogli szybko i relatywnie tanio skorzystać z usług lekarza rodzinnego i pediatry, a także kilkudziesięciu lekarzy specjalistów z różnych dziedzin.  W ramach Pakietu Zdrowotnego oferujemy Ci pełną diagnostykę medyczną, wizyty domowe a nawet świadczenia związane z prowadzeniem ciąży.

Dla kogo?

Ubezpieczenie zdrowotne Ochrona z Plusem Pakiet Zdrowotny to propozycja dla osób, które potrzebują najlepszej opieki zdrowotnej, bez stania w długich kolejkach i oczekiwania na wolne terminy wizyt. To ubezpieczenie dzięki któremu, podczas choroby sprawdzeni specjaliści będą zawsze do Twojej dyspozycji.

AXA Ochrona z Plusem Warianty

Uniqa ubezpieczenie zdrowotne

Poznaj oferty pakietów medycznych różnych operatorów.
Naszym Klientom doradzamy już od 15 lat.

Skontaktujemy się z Tobą w celu określenia indywidualnych potrzeb.
Wypełnij formularz lub zadzwoń 22 292 49 49