Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

Z pewnością wybierając prywatne ubezpieczenie zdrowotne warto zwrócić uwagę na te oferty, które zapewniają szeroki aspekt opieki medycznej. Standardowe rozwiązania dają możliwość korzystania z konsultacji lekarskich, badań diagnostycznych i innych świadczeń medycznych. W związku z tym coraz więcej osób poszukuje kompleksowej prywatnej opieki medycznej. Dlatego nowoczesne pakiety zapewniają między innymi stomatologię, rehabilitację czy opiekę szpitalną.

Szeroki dostęp do lekarzy specjalistów i badań

Oferujemy opiekę medyczną na najwyższym poziomie, dostępną w zróżnicowanych pakietach medycznych. U nas to Ty decydujesz gdzie i jak chcesz się leczyć. Dlatego współpracując z wiodącymi operatorami w Polsce posiadamy w ofercie ponad 27 rodzajów pakietów medycznych dla Klientów indywidualnych. W naszych rozwiązaniach masz dostęp do konsultacji lekarzy specjalistów bez skierowań i limitów. Przede wszystkim do Twojej dyspozycji jest sieć nawet 2600 prywatnych placówek medycznych – wystarczy, że okażesz kartę medyczną.

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

Poznaj oferty pakietów medycznych

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

27 pakietów medycznych dla Klientów indywidualnych

Moja Pełnia Zdrowia Signal

Moja Pełnia Zdrowia pakiety medyczne

 • konsultacje lekarzy specjalistów (m.in.: internista, pediatra, dermatolog, laryngolog, ginekolog, okulista, urolog),
 • badania diagnostyczne (laboratoryjne, obrazowe, czynnościowe),
 • zabiegi ambulatoryjne, pielęgniarskie,
 • chirurgia 1 dnia,
 • testy alergiczne i odczulanie,
 • leczenie stomatologiczne,
 • rehabilitacja
 • dostęp nawet do ponad 1000 placówek medycznych w Polsce,
 • brak ankiety medycznej,
 • dla osób do 60. roku życia.

Wybierz najlepszy pakiet dla Twoich potrzeb

Dlaczego wybrać prywatne ubezpieczenie zdrowotne?

 • dostęp do lekarzy specjalistów bez limitów i skierowań,
 • prywatna opieka medyczna to szybki dostęp do lekarzy i diagnostyki,
 • badania laboratoryjne i diagnostyczne bez limitów (także m.in. tomografia komputerowa, rezonans magnetycznych, gastroskopia),
 • dostęp do nawet 2600 komfortowych placówek medycznych, m.in. Centrum Damiana, Enel-Med, Luxmed, Polmed, Multi Med, Swissmed, Scanmed, Babka Medica, CMP i wiele innych,
 • prowadzenie ciąży,
 • stomatologia i ortodoncja w wybranych pakietach,
 • świadczenia szpitalne,
 • zwrot kosztów leków,
 • rehabilitacja,
 • Assistance medyczny.
Ubezpieczenie zdrowotne - ponad 1600 placówek w całym kraju

Dla kogo są pakiety medyczne?

Pakiety medyczne w formie ubezpieczenia to rozwiązanie opracowane dla Klientów indywidualnych, którzy chcą objąć ochroną medyczną siebie i członków rodziny. Oferujemy pakiety medyczne dla osób do 80. roku życia, w tym także dla noworodków i dzieci w wieku przedszkolnym. W ramach pakietu medycznego można korzystać bezgotówkowo ze świadczeń medycznych, m.in. wizyt lekarskich i badań diagnostycznych w placówkach na terenie całego kraju. W związku z tym znajdziesz u nas rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Jak korzystać z ubezpieczenia?

Posiadając prywatne ubezpieczenie zdrowotne wygodnie kształtujesz proces leczenia. Z jednej strony masz dostęp do szerokiego zakresu świadczeń, z drugiej strony możesz korzystać z wielu placówek w całym kraju. Aby umówić wizytę u lekarza specjalisty albo zarezerwować termin badania diagnostycznego można skorzystać z wielu kanałów kontaktu: zadzwonić na ogólną infolinię, skontaktować się bezpośrednio z wybraną placówką medyczną, umówić wizytę przez stronę internetową, SMS-em lub korzystając z aplikacji mobilnej na smartfon. Istotnie skraca to terminy realizacji świadczeń. W efekcie wizyty są realizowane sprawnie i szybko.

Ile wynosi czas oczekiwania na wizytę lekarską?

W wybranych pakietach medycznych terminy dostępności są gwarantowane, np. 1 dzień roboczy do internisty i pediatry, maksymalnie 5 dni do lekarza specjalisty. Generalnie duża liczba placówek medycznych w Polsce powoduje, że terminy wizyt i badań są realizowane szybko we wszystkich pakietach. W efekcie dostęp do świadczeń medycznych zrealizujesz komfortowo i bezstresowo.

Jak wybrać pakiet medyczny?

Aby wybrać dla Siebie najlepszy pakiet medyczny warto poświęcić na to chwilę czasu. Ważnym aspektem jest zawsze zakres świadczeń zdrowotnych. Z jednej strony istotne jest z ilu specjalizacji zdrowotnych można korzystać w danym wariancie. Z drugiej strony równie ważną kwestią są rodzaje badań diagnostycznych i laboratoryjnych. Niewątpliwie warto pamiętać także o dostępnych placówkach medycznych. W zależności od pakietu będziemy mogli korzystać od kilkunastu do ponad 3000 prywatnych przychodni w Polsce. Z pewnością najciekawszymi propozycjami są pakiety z szerokim zakres świadczeń i dużą liczba placówek medycznych.

Jak kupić pakiet medyczny?

Aby kupić pakiet  medyczny skontaktuj się z nami lub skorzystaj z pakietów dostępnych online – kliknij tutaj.

Poznaj oferty pakietów medycznych różnych operatorów.
Naszym Klientom doradzamy już od 15 lat.

Skontaktujemy się z Tobą w celu określenia indywidualnych potrzeb.
Wypełnij formularz lub zadzwoń 22 292 49 49