Krajowy Program Zdrowotny już ruszył. Przedstawiamy prywatne ubezpieczenie zdrowotne, które jest pierwszym ubezpieczeniem medycznym AllRisk w Polsce. Gwarantowana składka miesięczna to tylko 49zł, z oferty mogą korzystać osoby aż do 70. roku życia.

Nowatorska i niska współpłatność za wizyty i badania daje dostęp do wszystkich lekarzy specjalistów (z wyjątkiem 6. specjalizacji: psychiatra, psycholog, seksuolog, dentysta, lekarz medycyny pracy, lekarz rehabilitacji medycznej i dietetyk). Ponadto można korzystać z porad profesorskich. Ubezpieczony otrzymuje dostęp do badań laboratoryjnych (około 460 badań) i diagnostycznych (około 285 badań).

W ramach KPZ jest dostęp do ponad 1000 placówek medycznych w całym kraju.

Krajowy Program Zdrowotny to prywatna opieka medyczna, które zapewni Ci pełną i szybką opiekę zdrowotną w całej Polsce, bez nadwyrężania budżetu domowego. KPZ jest dla wszystkich do 70 roku życia, chcących leczyć się prywatnie, bezpośrednio u renomowanych specjalistów, bez przepłacania za badania i wizyty u kolejnych lekarzy. Dzięki miesięcznej opłacie w wysokości 49 zł otrzymujesz nielimitowany dostęp do konsultacji i badań u najlepszych lekarzy. Koszt wizyty u wybranego specjalisty to tylko 19,90 zł.

Pełną informację na temat Krajowego Programu Zdrowotnego znajdziesz tutaj.

Na czym polega współpłatność? To bardzo proste!

Opłacając miesięczną składkę w wysokości 49 PLN otrzymujesz nielimitowany dostęp do konsultacji i badań u najlepszych lekarzy.
Współpłatność sprawia, że kosz wizyty u specjalisty to tylko 19,90 PLN.

Wizyta u specjalisty
Umów wizytę u dowolnego lekarza i korzystaj z najlepszej opieki medycznej za jedyne 19,90 zł

Opłaty za badania
Współpłatność pozwala Ci znacznie ograniczyć koszta wszystkich badań: od prostej morfologii po tomografię komputerową.

Przykłady współpłatności

Przykłady współpłatności za wizytę u lekarza specjalisty